Lesní den

Lesní denJeden zářijový pátek se celá naše škola vydala do přírody. Děti z druhého až pátého ročníku vyběhly do lesa, kde měly připravenou trasu s různými přírodovědnými úkoly. Žáci byli rozděleni do skupinek a po celé trase museli spolupracovat, radit si, pomáhat si a povzbuzovat se. O úspěchu rozhodovala nejenom rychlost na trase, ale také správné odpovědi, které děti zaznamenávaly na kartičky. Naše vítěze už sice známe, ale není to vůbec podstatné. Zvítězili všichni, kteří doběhli do cíle, užili si pěkné odpoledne jinde než mezi lavicemi a ukázali smysl pro fair play.