Matematický klokan

Žáci naší školy se zapojili do soutěže Matematický klokan, kterou pořádá Jednota českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP a Katedrou algebry a geometrie PřF UP v Olomouci. Matematický klokan je zařazen Ministerstvem školství a mládeže ČR mezi soutěže kategorie A - plně hrazené z prostředků MŠMT. Žáci soutěžili v kategorii Cvrček (2. a 3. ročník) a v kategorii Klokánek (4. a 5. ročník). K nejlepším žákům v kategorii Cvrček na naší škole patřili J. Maxera (3. ročník), D. Šlapanský (3. ročník) a J. Hřebeský (3. ročník). V kategorii Klokánek se nejlépe na škole umístili A. Badinková (5. ročník), Z. Janoušek (5. ročník) a V. Havlíček (5. ročník).