MED aneb My English Diary

MED aneb My English DiaryNa začátku školního roku si páťáci v hodině angličtiny založili deníky, do kterých si zapisují různá konverzační témata a snaží se využít všechno, co umí, aby popsali sebe, své kamarády, spolužáky, maminky nebo tatínky, svůj den, svůj rozvrh, svůj pokoj, oblíbené nebo neoblíbené činnosti, projekty, svátky a další. Deník se nám pomalu zaplňuje a ukazuje nám, že správný páťák by měl být schopný jednoduše pohovořit o různých tématech, která se týkají jeho samotného a toho, co ho v jeho životě obklopuje. V prvním pololetí žáci vše popsali, následující měsíce se budeme zabývat především mluvením a o jednotlivých tématech si popovídáme pěkně nahlas. Žádné téma nepřeskočíme, protože co nevidět děti přejdou na druhý stupeň a spousta z nich se jistě brzy vypraví v rámci sudia do zahraničí, kde se jim konverzční schopnosti budou jednoznačně hodit.

Ve středu 29. května jedeme do divadla