Úspěch na recitační soutěži

Úspěch na recitační soutěžiV úterý 28. března jsme vyslali tři nejlepší recitátory naší školy do oblastního kola soutěže dětských recitátorů. V první kategorii soutěžili Julie Korcová z druhého ročníku s básní Ivana Jirouse - Ptala se Františky Marta a třeťák Jiří Maxera s textem Miloše Macourka - Pohádka o červených šatech s bílými puntíky. Do druhé kategorie jsme vyslali čtvrťačku Hanu Čechovou s básní Samuela Maršala - Zavazadlo.
V sále Znojemské besedy se sešlo více než 60 nejúspěšnějších interpretů znojemských škol a nutno uznat, že výkony byly vynikající.
V této obrovské konkurenci jsme zaznamenali velký úspěch. Čestné uznání poroty za osobitý, výrazný a přirozený projev získali ve svých kategoriích Jirka Maxera i Hanka Čechová.
Všem třem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a oběma oceněným gratulujeme k úspěchu!