Třída III. - 4. a 5. ročník, Růžena Bětíková

Organizace začátku školního roku / Informace pro rodiče

1. 9. - zahájení školního roku v 8:00 hodin v tělocvičně školy

2. 9. - 4 vyučovací hodiny, nadepisování sešitů, školní řád, pravidla třídy atd.

3. 9. - 4 vyučovací hodiny dle rozvrhu

4. 9. - vyučování dle rozvrhu, 4 vyučovací hodiny

5. 9. - vyučování dle rozvrhu, 4 vyučovací hodiny

V pátek 14. září bude zkrácené vyučování z důvodu probíhajícího Znojemského vinobraní. Konec vyučování bude v 11:30 hodin, družina bude v tento den pouze do 14:00 hodin.

Vyučování začíná každý den v 7:45 hodin, prosím, aby děti byly ve třídě alespoň 10 minut před zahájením vyučování.

Na úterý 4. září si děti přinesou ručník, tělocvik, pouzdro, učebnice, podepsanou ŽK. Vyplňte prosím úvodní stránku s kontaktními údaji a podepište list s povinnostmi zákonných zástupců.

Také prosím podepište souhlas se zpracováním osobních údajů a pošlete po dětech zpět do školy.

Veškeré informace budete v průběhu roku nacházet také na stránkách naší třídy.

Stránky najdete na www.zsmasovice.cz v záložce Třídy. Jsme třída III.

V úterý si také rozdáme pracovní sešity a malé sešity, které prosím dětem do konce týdne obalte. Některé PS budou děti dostávat až v průběhu školního roku s aktuálním učivem.

Do konce týdne by si děti měly přinést také kufřík s výtvarnými potřebami, cvičební úbor a krabici papírových kapesníků. Děkuji.

Poznámka k rozvrhu:

Pokud mají děti v rozvrhu uvedeny dvě hodiny ČJ, do školy si donesou i čítanku a písanku.

Aby děti neměly tak těžké aktovky, mohou si učebnice nechávat ve škole, pokud z nich nebudou mít žádnou domácí úlohu.

Poznámka ke ztrácení věcí ve třídě:

Pokud se dětem ve škole budou opakovaně ztrácet tužky, pera, lepidla atd., neváhejte mě kontaktovat, než koupíte nové. V naprosté většině případů je ve třídě najdeme. :-)

Kontrolujte prosím, aby děti měly vždy dvě pera v pouzdře pro případ, že jim jedno dopíše. Prosím, abyste do geometrie pořídili 2 pravítka, jedno s ryskou, funkční kružítko a 5. ročník úhloměr, 2 tužky č. 3, gumu.

Poznámka k organizaci ve třídě:

V naší třídě jsou sloučeny 2 ročníky. Ve 4. ročníku je 11 dětí, v 5. ročníku 10 dětí. Ve třídě využíváme pomoc asistentky, paní Zdeňky Auerové, popř. paní Evy Potácelové.

Ve třídě se budu střídat s novou paní učitelkou, Mgr. Ilonou Kurkovou, která bude vyučovat vlastivědu, Vv, Pč, Tv. Z přírodovědy a informatiky budou žáci mít paní učitelku Bc. Olgu Kociánovou, z Aj paní učitelku Sajtlovou.

S učitelkami budeme úzce spolupracovat, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat:

R. Bětíková: 728482033, zsmasovice@email.cz

V. Sajtlová: 775 480 041, v.sajtlova@gmail.com