Položek: 241-250 z celkem: 315   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Zkrácené vyučování

V úterý 2. února proběhne z důvodu zápisu do první třídy zkrácené odpolední vyučování. Děti budou končit výuku ve 12:50 hodin.

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídyV úterý 2. února přivítáme na naší škole budoucí prvňáčky, kteří se přijdou zapsat a ukázat nám, jak jsou připraveni k nástupu do školy v příštím školním roce. Těčí se na ně všechny paní učitelky i děti z naší školy, kteří si pro ně připravily malé dárečky.

Tento den bude z organizačních důvodů zkrácené vyučování. Všechny děti budou odpolední vyučování končit ve 12:30 hodin.

Předávání vysvědčení

Předávání vysvědčeníVe čtvrtek 28. ledna dostanou děti v průběhu 4. vyučovací hodiny pololetní vysvědčení. Dojíždějící děti mohou odjet autobusem v 11:15 hodin. Konec vyučování pro všechny ostatní děti je v 11:30 hodin. Kroužky již v tento den nejsou.
Všechny děti si ve čtvrtek do školy přinesou fóliové složky na vysvědčení, které v pondělí zase přinesou zpět do školy.

Zima v první třídě

Konečně jsme se dočkali zimy

Zima v první tříděZima v první třídě

Sněhové tvoření

Protože napadl první sníh a všichni jsme se z toho moc radovali, vydali jsme se (4. ročník) ve výtvarné výchově ven. Před školou jsme se pokusili o nejlepší sněhovou stavbu. S nadšením jsme se dali do práce ...... Za chvíli začaly vznikat opravdu krásné výtvory a to i navzdory neskutečně sypkému sněhu.

Přezkoušení individuálně vzdělávaných žáků

V pondělí 18. ledna proběhne přezkoušení individuálně vzdělávaných žáků v ZŠ Mašovice od 13:00 hodin.
Žáci si s sebou přinesou žákovské portfólio, psací potřeby, cvičební úbor a přezůvky.

Zápis do prvních tříd

Zápis do prvních třídZápis dětí do prvního ročníku pro školní rok 2016/2017 v ZŠ Mašovice bude probíhat v úterý
2. února od 14:00 hodin.

K zápisu budete potřebovat:

- rodný list dítěte
- občanský průkaz

Těší se na Vás všechy paní učitelky.

Konzultační hodiny

V úterý 12. ledna proběhnou konzultační hodiny s rodiči v době od 15:30 do 17:00 hodin.

Konzultační hodiny

ĆARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE V DRUŽINĚ