Projekty

Naše škola je zapojena do operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST podporovaným evropským sociálním fondem, EU a MŠMT. Díky tomuto programu jsme získali finanční prostředky na zlepšení podmínek pro vzdělávání.
Již šestým školním rokem se školy v České republice zapojují do projektu Ovoce a zelenina do škol. Základním cílem projektu Ovoce a zelenina do škol je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Jako cílová skupina byli po dohodě resortů školství, zdravotnictví a zemědělství zvoleni žáci prvního stupně základních škol včetně dětí z přípravných tříd základních škol. Díky kvalitní práci schválených žadatelů se podařilo v roce 2014/2015 zapojit do projektu 90 % základních škol v ČR. Je třeba rovněž ocenit spolupráci jednotlivých škol v projektu Ovoce a zelenina do škol, kdy učitelé nad rámec svých běžných pracovních povinností pomáhají předávat produkty žákům a rovněž připravují doplňkové aktivity zaměřené na poznávání produktů ovoce a zeleniny, způsobu jejich úpravy ke konzumaci a vysvětlení jejich přínosu pro zdraví.  Produkty jsou dětem dodávány zdarma, bez finančního příspěvku rodičů. Podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu, balené ovocné a zeleninové šťávy a ovocné protlaky, které neobsahují konzervanty ani přidaný cukr, sladidla, sůl či tuky.

Od středy14. října je nařízena distanční výuka na všech základních školách. Mimořádná opatření platí prozatím do 1. listopadu.
26. - 30. října
PODZIMNÍ PRÁZDNINY