Login
Položek: 31-40 z celkem: 41   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Aktuálně z naší školy

Vánoční besídka

Vánoční besídka
Stalo se již mnohaletou milou tradicí, že se každý rok pár dní před Vánocemi setkávají žáci, učitelky, rodiče a přátelé školy v sále OÚ v Mašovicích při příležitosti vánoční besídky, na které vystupují děti naší školy s pásmem básniček, tanečků, pohádek a písniček. Nejinak tomu bylo i letos.

V zaplněném sále se co chvíli rozezníval potlesk, kterým diváci oceňovali vystupující děti. Prvňáčči s druháky předvedli pásmo s názvem Martin zaspal, na který navázal gymnasticko - baletní taneček vloček. Žáci třetího až pátého ročníku poté zahráli pohádku Mrazík, která sklidila velký úspěch nejenom za množství textu, který se žáci museli naučit, ale také za výborný divadelní projev všech dětí. Příjemnou vánoční atmosféru podtrhlo ještě vystoupení pěveckého kroužku s množstvím sólově zpívajících dětí i dvojhlasých úprav písniček. 

V letošním roce byl součástí vánoční besídky také vánoční jarmark, na kterém si občané Mašovic mohli zakoupit výrobky dětí naší školy, ale také zaměstnanců nebo rodičů dětí. Výtěžek z celé akce bude použit na nákup pomůcek.

Vystoupení žáků naší školy si užily také děti mateřské školy v Bezkově, které se na nás přijely jako každý rok podívat v pátek ráno před odpolední besídkou.


Na fotografie z besídky se můžete podívat na následujícím odkaze:

https://eu.zonerama.com/pepafoti/Photo/10834639/431103001

Video z vystoupení dětí si můžete stáhnout zde:

https://www.uschovna.cz/zasilka/NQRU28UT349NWXEC-GKC


Závěrem bychom všem rádi popřáli krásné a pohodové Vánoce a do nového roku především pevné zdraví a radost ze života v okruhu vašich blízkých.

Kouzelník

KouzelníkJako již tradičně, pár dní před Vánocemi nás navštívil kouzelník se svou asistentkou, aby nám předvedli mnoho kouzel, nad kterými dětem zůstávala hlava stát. Bravo!

Tvořílci

TvořílciDěti z kroužku Tvořílci vám všem přejí krásné a pohodové Vánoce!

MŠ Bezkov

Předškoláčci ve škole

Předškoláčci ve školeVe čvrtek 21. března nás navštívili budoucí prvňáčci z MŠ v Bezkově. Zúčastnili se hodiny v prvním ročníku a předvedli, jak moc šikovní jsou.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Důležité informace ŠD

Upozorňujeme rodiče, že od 15. 11. do odvolání bude z provozních důvodů příchod dětí do ranní družiny hlavním vchodem. Ranní družina bude po tuto dobu fungovat v učebně 1. ročníku (dole).

Čabík

Slovenský den

Středu před podzimními prázdninami jsme u nás ve škole věnovali našim východním sousedům – Slovensku.
Po předloňském Německém a loňském Italském dni byla očekávání veliká.

Už od ...

DRAKIÁDA

DRAKIÁDAV úterý 3. října jsme na nic nečekali, sbalili si draky a vyrazili jako každý podzim na kopec za Mašovicemi.
Někdo byl úplný profesionál a svého draka zkrotil na první pokus.
Někdo byl lehce otrávený, protože jeho drak opět předvedl nepříjemnou rebélii a vzlétnout nehodlal ani na dvacátý pokus.
Některé draky bychom mohli zařadit do kategorie "Flegmatik". Těmto bylo úplně jedno, že během letu poztráceli součástky nutné k letu a nedali si říct ani po několikerých opravách. 
I přes tu menší, tu větší obtíže jsme si hodinku na čerstvém vzduchu užili a budeme se těšit zase za rok.

Pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče,Vaše děti se za pár dnů postaví na pomyslnou startovní čáru nové a velmi důležité etapy svého života. Jsme rádi, že jste si vybrali právě naši školu. Budeme se snažit, aby se Vašim ...

Položek: 31-40 z celkem: 41   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Nástěnka

ředitelské volno pro žáky
27. a 28. 6. 2024 z důvodu instalace nových kotlů
Home škola Mašovice

Created by © 2015 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy